Určitě znáte ta únavná kolečka návštěv mnoha institucí vždy, když se chcete poradit o své budoucnosti.

A pendlování mezi bankou, pojišťovnou a realitní kanceláří, přičemž všude musíte vystát nekonečnou frontu. Naši klienti to neznají. Poskytujeme jim totiž komplexní služby ve špičkové kvalitě v oblasti financí, realit i bankovnictví pod jednou střechou. Díky tomu ušetří nervy, čas i peníze.

Finanční služby

Hypotéky

Proč platit nájem, když místo toho můžete splácet vlastní domov? A každý měsíc se blížit tomu, aby vám říkal pane? Provedeme vás všemi nástrahami, které se s nákupem nemovitosti pojí. Zjistíme, kde dostanete nejlepší nabídku hypotéky, a vyjednám vám co nejvýhodnější podmínky. Zajistíme také veškerou byrokracii.

Investice

Až doteď jste pracovali pro peníze. Nyní to může být naopak. Pomůžeme vám sestavit účinnou investiční strategii, která bude vycházet z vašich cílů, možností a základních pravidel investování: dlouhodobost, pravidelnost a diverzifikace. A vaše těžce vydělané úspory tak budou průběžně zvyšovat svoji hodnotu, místo toho, aby ji vlivem inflace ztrácely.

Finanční plán

Poradíme vám, jak co nejefektivněji hospodařit, abyste měli dostatek prostředků ke splnění dlouhodobých i krátkodobých cílů. Společně zpracujeme komplexní finanční plán na míru, díky kterému budete zabezpečení pro případ výpadků příjmů či poškození majetku vlivem přírodní katastrofy. A třeba i splatíte hypotéku o mnoho let dříve, než jste původně mysleli.

Nabízíme klientům dle individuálních potřeb i další finanční produkty.

Získejte představu, jakou byste
měli měsíční splátku hypotéky

Domluvte si schůzku

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci najít nové bydlení či výhodně prodat nemovitost? Nebo máte jinou otázku? Napište mi přes kontaktní formulář. Zvu vás na kávu. A během ní společně najdeme to nejlepší řešení.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.