"Spokojený klient
o nás řekne dvěma lidem,
nespokojený deseti.
O to více je třeba se snažit."

O nás

Oblast realit mě zajímala odjakživa. Proto jsem takřka ihned po absolvování Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci začal pracovat jako samostatný makléř. A nebýt mého nadšení pro obor, možná bych ho brzy opustil.

V té době totiž vrcholila ekonomická krize a ceny nemovitostí strmě klesaly, takže bylo těžké nějakou získat do nabídky – a natož ji prodat. Obzvláště pro úplného nováčka bez jakékoliv praxe.

Ale já nerad prohrávám, nikdy se nevzdávám a každou komplikaci beru jako výzvu, takže jsem spojil síly s nově vzniklou realitní kanceláří v Liberci a učil se „řemeslu“ tam. Tato etapa mi dala mnohé. Nejen know-how a zkušenosti z pozice makléře a vedoucího pobočky, ale i cenné kontakty. Poznal jsem tam například Ivanu Kotaškovou, skvělou profesionálku, která je mou kolegyní dodnes.

V roce 2011 mi došlo, že prodávat nemovitosti je sice fajn, ale svou prací vlastně pomáhám pouze jedné straně. A co s druhou? Tou kupující? Proto jsem se začal zajímat, jak bych mohl ulehčit život všem zúčastněným a postarat se o to, aby na konci hladce proběhlého obchodu byli maximálně spokojeni všichni. Tehdy jsem poprvé narazil na Broker Consulting a po uzavření spolupráce pod jejich záštitou zprostředkovával zájemcům o koupi domů či bytu hypoteční úvěry.

_30A3538-min

Takhle to nějakou dobu fungovalo, ale po čtyřech letech jsem se rozhodl přejít trvale k Broker Consulting, kde právě vzniklo realitní oddělení a já tam nastoupil jako realitní a hypoteční specialista.

Unikátní koncepce finance – reality – spolu mě doslova nadchla, protože mi dala možnost poskytovat komplexní služby na špičkové úrovni. Od té doby každý den pomáhám lidem zkvalitnit jejich život, což mě nejen baví, ale i naplňuje. V roce 2017 jsem otevřel vlastní kancelář v krásné vilové čtvrti, kde fungujeme dodnes. Naše prostory se stále rozrůstají. A moc rádi se tu s vámi setkáme. Kdo se na vás bude těšit?

Můj tým

Já i mí kolegové věříme, že jen člověk, který myslí na ostatní – na své kolegy, na své klienty a na svou rodinu – může být nakonec spokojený i sám se sebou. Proto jsme tak sehraný, soudržný a ve finále i úspěšný tým. Podívejte se, kdo učiní šťastným i vás.

Reference

Zbořilovi

Rádi bychom poděkovali za pomoc a nastavení našich rodinných financí. Každý měsíc jsme nevycházeli s penězi, kdy příjmy byly nižší než naše výdaje. Tato situace byla neudržitelná. Paní Novosádová a pan Varga nám otevřeli oči a postupnými kroky jsme se dostali do situace, kdy sice máme stále závazky, ale již po více jak roce systematické práce máme nejen vyrovnaný rozpočet, ale také poprvé odloženo dostatek financí.

Zbořilovi

Novotný

Můj život byl plný neutěšených a zoufalých situací. Postupně jsem si půjčoval finanční prostředky v závratné výši, všechny tyto úvěry byly pouze od nebankovních společností. Situace byla už nezvladatelná a najednou se ozvala paní Novosádová, vyslechla mě a pomohla mi zachránit můj rodinný rozpočet. Určitě ji rád doporučím.

Novotný

Ďurošková B.

Přes uvedenou realitní kancelář jsem prodávala již druhou nemovitost. Paní ing. Kotašková je velice příjemná, spolehlivá a má přehled. Prodeje proběhly vždy v pořádku, bez problémů, včetně veškerého servisu ohledně hypotéky nebo zápisu v katastrech. Mohu opravdu jen doporučit.

Ďurošková B.

Domluvte si schůzku

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci najít nové bydlení či výhodně prodat nemovitost? Nebo máte jinou otázku? Napište mi přes kontaktní formulář. Zvu vás na kávu. A během ní společně najdeme to nejlepší řešení.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.