Reference

Reference

Zbořilovi

Rádi bychom poděkovali za pomoc a nastavení našich rodinných financí. Každý měsíc jsme nevycházeli s penězi, kdy příjmy byly nižší než naše výdaje. Tato situace byla neudržitelná. Paní Novosádová a pan Varga nám otevřeli oči a postupnými kroky jsme se dostali do situace, kdy sice máme stále závazky, ale již po více jak roce systematické práce máme nejen vyrovnaný rozpočet, ale také poprvé odloženo dostatek financí.

Zbořilovi

Novotný

Můj život byl plný neutěšených a zoufalých situací. Postupně jsem si půjčoval finanční prostředky v závratné výši, všechny tyto úvěry byly pouze od nebankovních společností. Situace byla už nezvladatelná a najednou se ozvala paní Novosádová, vyslechla mě a pomohla mi zachránit můj rodinný rozpočet. Určitě ji rád doporučím.

Novotný

Ďurošková B.

Přes uvedenou realitní kancelář jsem prodávala již druhou nemovitost. Paní ing. Kotašková je velice příjemná, spolehlivá a má přehled. Prodeje proběhly vždy v pořádku, bez problémů, včetně veškerého servisu ohledně hypotéky nebo zápisu v katastrech. Mohu opravdu jen doporučit.

Ďurošková B.

Grim J.

Naprostá spokojenost s korektním a přátelským přístupem paní Kotaškové. Absolutní profesionalita vedla k rychlé realizaci obchodu. Mohu jen doporučit!

Grim J.

Pluhařová I.

Paní Kotašková prodala mojí nemovitost a tímto jí moc děkuji. Její profesionalita nemá chybu.Vždy milá, usměvavá vše vysvětlila a zařídila. Děkuji Vám.

Pluhařová I.

Šulcová a Sedláček

Rádi bychom poděkovali paní Kotaškové za spolupráci při prodeji nemovitosti. Pokud hledáte při prodeji velmi slušného, spolehlivého a obětavého makléře obraťte se na Ing. Kotáškovou. Ještě jednou děkujeme.

Šulcová a Sedláček

Domluvte si schůzku

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci najít nové bydlení či výhodně prodat nemovitost? Nebo máte jinou otázku? Napište mi přes kontaktní formulář. Zvu vás na kávu. A během ní společně najdeme to nejlepší řešení.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.