Staňte se i Vy našimi
spokojenými klienty

Už dávno neplatí, že realitní makléři prodávají nemovitosti sami. Nebo alespoň ti dobří. My jsme profíci každým coulem.

Víme, že detaily rozhodují, proto nepodceňujeme ani ty nejmenší. Spolupracujeme se špičkovými odborníky. S využitím jejich profesionálních fotografií, videí a úpravou interiéru představíme váš dům či byt v nejatraktivnější možné podobě. A díky zajištění financování pro kupujícího dotáhneme celý obchod hladce až do konce. Férově, bezpečně a s maximální péčí.

5 důvodů, proč výhodně prodáme jakoukoliv nemovitost

Profesionální prezentace

Zcela nezařízený dům či byt vyžaduje hodně fantazie, pokud si chcete představit, jak byste si ho zabydleli. Zajistíme profesionální úpravu interiéru, která mu vdechne útulnost, čistý styl i eleganci a představí nemovitost zájemcům v nejatraktivnější možné podobě.

Vizualizace

Každého zajímá nejen podoba interiéru a exteriéru, ale taky vzájemná provázanost pokojů a celkový plánek nemovitosti, aby viděl, zda by mu to vyhovovalo. Jenže projektová dokumentace je pro laika příliš složitá a moc toho z ní nevyčte. My zpracujeme názornou vizualizaci, ze které bude vše jasné.

Dron

Lidé neradi dělají ukvapená řešení. Koupě nemovitosti je jeden z nejdůležitější obchodů v životě, a tak se chtějí rozhodovat s nadhledem. My jim ho dopřejeme. Prostřednictvím dronu natočíme blízké i široké okolí vaší nemovitosti z ptačí perspektivy, aby si o ní každý hned udělal kompletní obrázek.

Profi fotograf

Máte jen jednu šanci udělat první dojem, který jinak může být i tím posledním. Proto spolupracuji s profesionálními fotografy, jejichž snímky věrně zachytí obraz nemovitosti a navodí potřebné emoce, aby lidem padly do oka, chytily za srdce a namotivovaly je k domluvení prohlídky.

Profi video

Fotografie jsou krásné, ale statické. Někteří lidé preferují autentičtější představení nemovitosti pomocí videoprohlídky, díky které budou mít i na dálku pocit, že se jí osobně účastní. Ukážeme jim to nejdůležitější, sdělíme vše podstatné a nalákáme je ke skutečné návštěvě.

Realizace Jana Vargy

Domluvte si schůzku

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci najít nové bydlení či výhodně prodat nemovitost? Nebo máte jinou otázku? Napište mi přes kontaktní formulář. Zvu vás na kávu. A během ní společně najdeme to nejlepší řešení.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.