Můj tým

Seznamte se s námi

Jsme malý tým s velkým srdcem. Každému věnujeme maximální péči a často řešíme i velmi složité případy, na které by si ostatní poradci netroufli. A klienti to oceňují. Fungujeme na bázi „nepsaného“ doživotního partnerství, mohou se na nás kdykoliv s čímkoliv obrátit. Vědí, že se jim vždy dostane špičkového servisu. Neustále se totiž profesně posouváme a společně rosteme.

Můj tým

Martin Baňas
Martin Baňas
finanční a realitní konzultant
e-mail: martin.banas@bcas.cz
telefon: +420 739 658 258
"Práci v Broker Consulting si užívám. Naplňuje mě a dává smysl. Cítím, že jsem opravdu užitečný, protože každý den mám možnost zkvalitnit lidem jejich život, zbavit je dlouhodobých problémů nebo pomoci splnit jim sny, o kterých si do té doby mysleli, že jsou neuskutečnitelné."
Ing. Ivana Kotašková
Ing. Ivana Kotašková
realitní specialistka
e-mail: ivana.kotaskova@bcas.cz
telefon: +420 602 181 727
"Svým klientům pomáhám plnit realitní cíle, ale i podnikatelské záměry – od pronájmu bytů, domů či penzionů přes prodej rozličných nemovitostí. Největší odměnou je mi spokojenost zákazníka a jeho doporučení známým, ale poděkování v podobě čokolády nebo dobrého vína také neuškodí. A jsem moc ráda, že tato ocenění jsou úžasná zakončení drtivé většiny obchodů."
Eva Novosádová
Eva Novosádová
finanční konzultantka
e-mail: eva.novosadova@bcas.cz
telefon: +420 739 682 232
"Líbí se mi ta rozmanitost. Každý člověk je jiný, každý má různá přání, sny a problémy. Každý je originál, proto i můj pracovní den je pokaždé originální. Vždy ale někomu mohu pomoci. Moc ráda vzpomínám například na to, jak jsem klientovi a jeho mamince zachránila dům před prodejem v dražbě."
Bc. Jan Varga
Bc. Jan Varga
oblastní ředitel
e-mail: jan.varga@bcas.cz
telefon: +420 739 005 758
"Práce je můj koníček. Můžu v ní totiž sledovat vývoj klientů, ale také svých skvělých kolegů. Nikdy nikoho do ničeho netlačím, snažím se být jakýmsi koučem a mentorem. A moc mě těší, když si mé rady berou k srdci a jsou jim prospěšné. Bez ohledu na to, jestli pracuji pro ně, nebo s nimi. U nás opravdu platí, že úspěchů dosahujeme společně."
Více informací
Vaše Jméno
Vaše Jméno
Vaše pozice
e-mail: váš.email@bcas.cz
telefon: váš telefon
Chcete se přidat do našeho týmu? Držíme vám místo. Podívejte se, koho hledáme.
Mám zájem

Naše dveře jsou vám stále otevřené

Domluvte si schůzku

Potřebujete poradit, jak naložit se svými financemi? Chcete pomoci najít nové bydlení či výhodně prodat nemovitost? Nebo máte jinou otázku? Napište mi přes kontaktní formulář. Zvu vás na kávu. A během ní společně najdeme to nejlepší řešení.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.